11 Липня 2024

Запрошуємо на вебінари від компанії Clarivate!

У липні 2024 року відбудуться вебінари українською мовою. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90% вебінару.
Програма вебінарів:
11 липня. Час 10:15–11:15
Тема: Недоброчесні публікаційні практики.
На вебінарі буде розглянуто не лише хижацькі видання, їхні види та особливості і як не стати жертвою, але і асортимент недоброчесних практик, що з’явився в останні роки і суттєво псують репутацію не лише науковців, які їх припускаються, але і їхньої наукової установи та країни. Також йтиме мова про вибір та перевірку видання для публікації.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MXYk_CsvSm-_uYkco2deCg

Цикл спільних заходів з Державною науково-технічною бібліотекою України:
17 липня. Час 10:00–11:00
Тема: Профілі науковців.
Презентація здобутків науковців у профілі Web of Science – Тихонкова Ірина (компанія “Clarivate”).
«Профіль вченого» у Національній електронній науково-інформаційній системі NAUKA: наповнення та корегування – Цюра Маргарита (Державна науково-технічна бібліотека України).
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_kCoy_VunSX2MnGrc6pIXag

24 липня. Час 10:00–11:00
Тема: Профіль установи.
Профіль установи Organization-Enhanced profile для оцінки публікаційної діяльності установи за даними Web of Science – Тихонкова Ірина (компанія “Clarivate”).
Відображення досягнень установи у Національній електронній науково-інформаційній системі NAUKA: профіль установи – Цюра Маргарита (Державна науково-технічна бібліотека України).
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nx7sdoA3SmWyEOZFqKf75w

31 липня. Час 10:00–11:00
Тема: Оцінка наукової діяльності.
Оцінка здобутків держави за певним напрямком знань, побудова дорожньої карти розвитку науки за допомогою Web of Science та InCites – Тихонкова Ірина (компанія “Clarivate”).
Державна атестація наукових установ за допомогою Національної електронної науково-інформаційної системи NAUKA: автоматизація процесу звітування про результати діяльності науковців, наукових установ та наукових проєктів – Цюра Маргарита (Державна науково-технічна бібліотека України).
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_7uwRn9W8QiOE0-EBO9rjiA

Обрати мову