04 Червня 2024

Запрошуємо на вебінари від компанії Clarivate!

У червні-липні 2024 року відбудуться вебінари українською мовою. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90% вебінару.
Програма вебінарів:
6 червня. Час 10:15–11:15
Тема: Аналіз публікаційної активності установи.
Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites: ключові показники та метрики для оцінки ефективності; коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S. Оцінка наукового співробітництва: аналіз ефективності поточних колаборацій; пошук оптимальних партнерів для спільних проектів. Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MfaO2GSdQL6kgkPKcalrmA

27 червня. Час 10:15–11:15
Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate.
Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, ми проаналізуємо інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, попрацюємо з новою базою на платформі – Grant Index і розглядаємо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA9A

4 липня. Час 10:15–11:15
Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024.
Приєднуйтесь до нас, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.
На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gSL8YA

Обрати мову