01 Травня 2024

Запрошуємо на вебінари від компанії Clarivate!

У травні 2024 рокувідбудуться вебінари українською мовою. Всі заходи безкоштовні за попередньою реєстрацією та проходять на платформі Zoom. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90% вебінару.
Програма вебінарів:
2 травня. Час 10:15–11:15
Тема : Hot Topics “Оновлення у авторському профілю у Web of Science”
Відбулися зміни в авторському профілі про які оголошували 19 березня. Зараз маємо багато схвильованих авторів у яких «зниклі публікації». На вебінарі переглянемо як створити, наповнити, що можна додати, підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити ваші здобутки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Wg8XWjYFReej3ZXJMmSVTA

9 травня. Час 10:15–11:15
Тема : Оформлення статті за форматом журналу з EndNote
Формати оформлення публікації. Який формат в вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hyRVKcwcR126bb4pj5GrsQ

16 травня. Час 10:15–11:15
Тема : Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate
Розглянемо ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків та ресурси Clarivate (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID), що допоможуть пройти цей цикл максимально ефективно.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN__qdTsXFNTKSJ29ibmPOBEQ

23 травня. Час 10:15–11:15
Тема : Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science
Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань – Web of Science Core Collection.
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_qXKcTYjBRdCq7K6jNzDjgg

Обрати мову