Товари і ринки. – 2023. – № 1 (45)

Основні теми номеру:

 

 

  • Адаптація ланцюгів постачання до викликів воєнного стану

Роман Сущенко, Наталія Ільченко

DOI: 10.31617/2.2023(45)01

У настілок широкомасштабної військової агресії проти України на глобальному та національному рівні спостерігаються суттєві структурні трансформації, що призвели до логістичної кризи не тільки в Україні, але і у країнах Європейського Союзу. Важливо визначити шлаки формування адаптивних, гнучких ланцюгів постачання, які забезпечать відновлення економіки України під час воєнного стану та в повоєнний період.

  • Хлібопекарська галузь України в умовах воєнного часу

Вікторія Кійко, Оксана Мельник, Олена Гавриленко

DOI: 10.31617/2.2023(45)03

Хлібопекарська галузь України є одним зі стратегічних напрямів держави. Хліб та хлібобулочні вироби потрібні людині в будь-якому віці – і дитячому, і дорослому, і літньому. Повномасштабна військова агресія ворога на території України спричинила негативні процеси, що відбиваються на загальних тенденціях роботи підприємств хлібопекарської галузі, зокрема у виробництві та реалізації продукції.

  • Продукти геродієтичного призначення: споживчі очікування та вподобання

Наталія Притульська, Дмитро Антюшко

DOI: 10.31617/2.2023(45)04

Для забезпечення належної конкурентоздатності продукції, вибору ефективної стратегії її ринкового постачання та збуту необхідним є використання маркетингових досліджень обраного сегмента ринку, сучасних методів і підходів, що дадуть змогу проаналізувати особливості споживчих очікувань, запитів та інтересів, створити належну базу для формування комплексу заходів, спрямованих на підвищення рівня попиту.

  • Харчова та біологічна цінність безглютенових кексів з концентратом сколотин

Тетяна Юдіна, Ольга Безрученко

DOI: 10.31617/2.2023(45)05

Через воєнний стан в Україні, погіршення екологічного та соціально-економічного становища загострилася проблема збереження здоров’я людей і підвищення імунного стану їхнього організму.

  • Паперові пакувальні матеріали: моделювання та оптимізація гідроолеофобних властивостей (англійською мовою)

Віктор Осика, Ольга Комаха, Володимир Комаха

DOI: 10.31617/2.2023(45)08

Високий рівень бар’єрних і захисних властивостей, стійкості до проникнення вологи (води, пари) і повітря є основною вимогою до пакувального паперу для харчових продуктів.

  • Технологія крафтового житньо-пшеничного хліба з пророщеним насінням льону

Світлана Краєвська, Володимир Піддубний

DOI: 10.31617/2.2023(45)01

Крафтове виробництво відносять до гастрономічної інновації, що досить впевнено займає своє лідерське місце у гостинно-ресторанному секторі. Хлібобулочні вироби, які виробляються з локальних суперфудів та з використанням добавок, що є не технологічними для промислових масштабів, також можна віднести до крафтових.

Обрати мову