Програмування мікроконтролерних та робототехнічних систем

Програмування мікроконтролерних та робототехнічних систем : навчальний посібник / О. С. Засорнов, І. О. Засорнова. – Київ : Кондор, 2023. – 280 с.

 

Розглянуті питання основ програмування мікроконтролерних та робототехнічних систем на базі мікроконтролерів сімейства AVR. Подано принципи програмування та симуляцій роботи мікроконтролерних та робототехнічних систем.

Програмування робототехнічних систем неможливо здійснити, не маючи знань потрібних для програмування мікроконтролерів, оскільки вони є основною складовою сучасних робототехнічних систем. Посібник призначений для розширення знань в області, програмування, технології конструювання робототехнічних систем.

Для покращення сприйняття процесу програмування та можливості коригування алгоритмів та програмного коду, використані сучасні засоби симуляції роботи мікроконтролерів та роботи роботизованих систем. Засоби симуляції надають можливість створювати власні робототехнічні системи, які спираються на сучасні технології та використовувати розроблені моделі, як засіб навчання.

Обрати мову