Професійна етика та психологія спілкування в ресторанному господарстві

   Ткаченко, О. В. Професійна етика та психологія спілкування в ресторанному господарстві : навчальний посібник / О. В. Ткаченко. – Харків : Світ Книги, 2022. – 98 с.

 

   Ресторанне господарство – велика галузь народного господарства, основними завданнями якої є випуск широкого асортименту високоякісних страв і кулінарних виробів, впровадження комплексної механізації та автоматизації виробництва, підвищення його економічної ефективності, рівня культури обслуговування. Вирішення цих завдань багато в чому залежить від підготовки нових кадрів, їх компетенції. Працівники, що приходять сьогодні працювати в сферу ресторанного господарства, повинні бути всебічно освіченими людьми.

   Успішна діяльність фахівців із ресторанної справи тісно пов’язана з основами знань із професійної етики, психології та етикету надання послуг у підприємствах ресторанного господарства. Вирішення завдань і проблем професійної етики та психології засновано на загальних засадах психологічних і етичних аспектів. У навчальному посібнику наведено теоретичні основи правил етикету надання послуг у закладах ресторанного господарства. Висвітлено основні підходи до професійної психології, етики обслуговування споживачів. Наведено поняття іміджу та етапів його формування.

Обрати мову