Чиста архітектура : мистецтво створення програмного забезпечення

Чиста архітектура : мистецтво створення програмного забезпечення : пер. з англ. / Р. Мартін. – 2-ге вид. – Харків : Ранок : Фабула, 2023. – 368 с. – ISBN 978-617-09-5286-8.

 

Роберг Мартін – визнаний авторитет у галузі архітектури програмного забезпечення, без перебільшення геній і чудовий оповідач. Спираючись на багаторічний досвід і використовуючи цікаві приклади з власної (і не лише) практики, автор розповідає про базові принципи створення ПЗ.

Аби написати програму, що працюватиме, не потрібно багато знати і вміти. Діти в школі роблять це постійно. Юнаки та дівчата в коледжах починають свій бізнес, що виростає до вартості в мільярди доларів, написавши кілька рядків коду на РНР або Ruby. Програмісти-початківці в офісах по всьому світі перелопачують гори вимог, що зберігаються в гігантських баг-трекерах, і вносять виправлення, щоби змусити свої системи «працювати». Можливо, вони пишуть і не найкращий код, але він працює. Він працює, тому що змусити щось працювати один раз не дуже складно.

Обрати мову