Рейтинги ЗВО

Міжнародний рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics), публікується лабораторією кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії. У рейтингу представлено понад 31 тисячу ЗВО світу (зокрема 313 українських), що мають власні веб-ресурси. Оцінюється наукова, навчальна та соціальна місія університетів через показники їхньої представленості у веб-просторі.

Рейтингові показники

Рейтинг станом на:

Місце університету у світі

Місце університету в Україні

січень 2022 р.

4485

36

Переглянути Ranking Web of Universities

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3LgdH9L

SCImago Institutions Rankings – найбільший міжнародний рейтинг навчально-наукових інституцій світу, в якому рейтингова позиція закладу вищої освіти чи дослідницької установи визначається здебільшого на основі публікацій у виданнях, що індексуються у базі даних наукового контенту Scopus. Основним критерієм включення до рейтингу є наявність не менше 100 публікацій за рік. Всього до рейтингу понад 8000 інституцій світу (зокрема 54 українських).

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету в Україні
квітень 2022 р. 18

Переглянути рейтинг SCImago Institutions Rankings 2022

Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations - рейтинг найбільш цитованих університетів за версією Webometrics. Інструментом аналізу цитованості визначається 210 найбільш цитованих авторів ЗВО та сумуються їхні цитування, за виключенням цитувань 20 найбільш цитованих авторів. В рейтингу використовуються загальнодоступні інституційні профілі в Google Scholar Citations. Інституційними профілями вважаються профілі співробітників, які вказали повну офіційну назву ЗВО та пошту в домені університету. Всього до рейтингу включено майже 4700 університетів світу (зокрема 87 українських).

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету у світі Місце університету в Україні
січень 2022 р. 2230 22

Переглянути Transparent ranking: Top Universities by Google Scholar Citations

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3ouR87P

Рейтинг університетів і науково-дослідних інститутів України від Google Scholar наводиться за даними Центру досліджень соціальних комунікацій Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського в системі "Бібліометрика української науки". Система призначена для надання суспільству комплексу бібліометричних показників для цілісного уявлення про потенціал науки та якість освіти в Україні.

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету h-індекс
грудень 2021 р. 107 43

Переглянути рейтинг університетів і науково-дослідних інститутів

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3v0VlEh

Інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" здійснюється наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних Scopus (до якої включено 190 ЗВО України), на підставі якого складається та публікується рейтинг українських закладів вищої освіти.

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету Кількість публікацій Кількість цитувань h-індекс
червень 2022 р. 44 819 4102 26

Переглянути рейтинг університетів за показниками Scopus

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3h0m5fF

Інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" складається та публікується консолідований рейтинг закладів вищої освіти України, що узагальнює рейтингові місця ЗВО за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт".

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету Топ-200 Україна Scopus Бал ЗНО на контракт Підсумковий бал
серпень 2021 р. 33 23 38 93 154

Переглянути консолідований рейтинг ЗВО України

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3I6WAoV

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, складає академічний рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна", що розраховується за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири - національними.

Рейтингові показники

Рейтинг станом на: Місце університету
липень 2022 р. 29

Переглянути рейтинг закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна"

Рейтинг минулих років дивіться за посиланням: https://bit.ly/3I9cdMP