Останні новини

Винахідництво і раціоналізаторство

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають професійне свято – День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року. День винахідника і раціоналізатора – це свято винахідників і розробників, інженерно-технічних та наукових працівників, чия діяльність становить інноваційний потенціал країни. Винахідницька діяльність завжди була одним із пріоритетів для Національного університету харчових технологій, і як результат – постійне зростання її показників і стале лідерство у престижних національних рейтингах.

У читальному залі для студентів представлена виставка книжкових видань присвячена даній темі. Запрошуємо усіх бажаючих!

18
Вересень

До уваги користувачів!

У розділі “Інструкції для користувачів” представлено

“Інструкцію для пошуку у фонді Науково-технічної бібліотеки навчально-методичної літератури з навчальних дисциплін”

за допомогою якої можна ознайомитись, здійснити підбір та проаналізувати забезпечення дисциплін навчальною та навчально-методичною літературою, а також, оптимізувати видачу її студентам.

16
Вересень

Поняття і ознаки демократії

     15 вересня в Україні і у світі відзначають Міжнародний день демократії, встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 2007 році. ООН запропонувала державам, а також регіональним, міжурядовим і неурядовим організаціям прийняти нове свято як привід звернути увагу на стан демократії у світі.

     Механізми демократії засновані на вільному волевиявленні народу, неухильному дотриманні прав і свобод людини. Демократія є фундаментом для побудови принципів всіх провідних держав, співтовариств, союзів і федерацій, а також лежить в основі Організації Об’єднаних Націй.

     У науковому читальному залі представлена виставка книжкових видань присвячених цій даті. Запрошуємо всіх бажаючих!

13
Вересень

Віртуальні компакт-диски до видань

     Видавництвом «ТЕХ МЕДІА ГРУП», для забезпечення зручності у користуванні базою нормативно-правових актів та шаблонів документів, було розроблено віртуальний компакт-диск до видань “Екологічна безпека підприємства”,  “Контроль якості та безпечності харчової продукції” та “Санітарно-епідеміологічні вимоги для харчової промисловості та громадського харчування” які:

  • не потребують наявності дисководу до комп’ютера;
  • доступні для роботи із будь-якого електронного носія;
  • постійно доповнюються та оновлюються;
  • мають вікно пошуку для швидкого знаходження необхідного документа.

     Для отримання логіну та паролю до системи звертатись до відділу інформаційних технологій (ліве крило, 1 пов. каб. 4). Тел. 287-94-77, вн. 94-77.

11
Вересень