Натисніть на картинку для збільшення чи Зміст для отримання додаткової інформації.
Назад до пошуку
Назад до дерева розділів


Сучасні інформаційні війни / Г. Г. Почепцов. - Вид. 3-тє, доп. та перероб. - Київ : Києв.-Могил. акад., 2016. - 498 с. - ISBN 978-966-518-708-0.

 
 Сьогодні, коли кожна людина, а особливо - телеглядач, стикається з проявами інформаційної війни, конче необхідно навчитися відрізняти правду від брехні, а ще як уберегти себе від чужих інформаційних впливів в умовах інформаційного конфлікту. У книжці Георгія Почепцова, відомого фахівця в галузі інформаційної війни, системно викладено історію виникнення і розвитку методології інформаційних воєн та розкрито різницю між американською, британською і російською моделями. Вперше вводиться поняття смислової війни, розглядається її роль в сучасному світі. Книжка стане у пригоді для студентів, аспірантів, а також професіоналів, котрі спеціалізуються на сферах інформаційної політики та інформаційної війни. 

   ЗмістСмисли і війни : Україна і Росія в інформаційній і смисловій війнах : пер. з рос. / Г. Г. Почепцов. - Київ : Києв.-Могил. акад., 2016. - 316 с. - ISBN 978-966-518-702-8.

 
 Г. Почепцов - доктор філологічних наук, професор, фахівець у галузі комунікаційних технологій, автор численних книжок. Книга присвячена інформаційним та інформаційно-смисловим війнам. Інформаційна війна працює з фактами, внаслідок чого до нас потрапляють факти недостовірні або ж узагалі протилежні реальності. Смислова війна працює з інтерпретаціями, виходячи з наявної моделі світу, а факти можуть зазнавати змін на рівні інтерпретацій. Наприклад, участь армії може бути подано як «антитерористичну операцію» або ж як «каральну операцію». Видання розраховане на широке коло читачів. 

   ЗмістВід покемонів до гібридних війн: нові комунікативні технології ХХІ століття : пер. з рос. / Г. Г. Почепцов. - Київ : Києв.-Могил. акад., 2017. - 260 с. - ISBN 978-966-518-723-3.

 
 Книга доктора філологічних наук, професора, фахівця у галузі комунікаційних технологій Георгія Почепцова присвячена гібридно-інформаційним війнам. Повернення старого світу не буде й не може бути. Наш світ змінюється швидше, ніж ми самі. Його роблять інакшим нові технології - насамперед такі інформаційно-комунікативні, як Інтернет. Якщо старі технології вибудовували вертикаль влади або релігії, де голос знизу не міг бути почутим нагорі, то сучасні технології дають право бути почутими усім. Це створює досить серйозне випробування для влади, адже вона звикла, що чути мають тільки її. Але ми також хочемо бути почутими. Видання розраховане на широке коло читачів. 

   Зміст