Натисніть на картинку для збільшення чи Зміст для отримання додаткової інформації.
Назад до пошуку
Назад до дерева розділів


Реклама. Конспекти копірайтера / С. Трухімович. - вид. 2-ге, доп. - Київ : Києво-Могил. акад., 2016. - 152 с. - ISBN 978-966-518-700-4.

 
 Посібник «Реклама. Конспекти копірайтера», який ви тримаєте в руках, покликаний стати важливою книгою з реклами у вашому житті. В ньому містяться базові знання з реклами усіх сфер життя, в тому числі й особистого. Завдяки цьому посібнику ви збагнете суть реклами логічно й послідовно, і покладете вдалий початок вашої рекламної діяльності. Або ж, користуючись посібником, допоможете своїм колегам стати такими ж упевненими професіоналами, як і ви. 

   ЗмістЗв’язки з громадськістю. Наукові основи, методика, практика : підручник / В. Г. Королько, О. В. Некрасова. - 3-тє вид., доп. і перероб. - Київ : Києв.-Могил. акад., 2009. - 831 с. - ISBN 978-966-518-521-5.

 
 Цей підручник вважається найкращим навчальним виданням із public relations, підготовленим українськими авторами. У ньому в повній мірі відображено сучасні досягнення теорії та практики, науки й мистецтва комунікацій між організаціями та важливими для них групами особливого інтересу. У книзі висвітлено методологічні та методичні основи навчальної дисципліни «Зв’язки з громадськістю» з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Особливу увагу приділено поєднанню зарубіжного й вітчизняного досвіду в означеній сфері. Підручник доповнено новітніми документами та прикладами з практики public relations у сфері бізнесу, політичного життя, зв’язків із міжнародною громадськістю. Видання адресовано викладачам, аспірантам, студентам вузів, дослідникам і практикам, фахівцям у сфері менеджменту й держ. управління, а також активу політичних партій та керівникам виборчих кампаній. 

   Зміст