Розділи

Закрити Про бiблiотеку

Закрити Бiблiографiчнi ресурси

Закрити Iнформацiйна дiяльнiсть

Закрити Інформація факультетам

Закрити Віртуальна книжкова виставка

Закрити Видання НТБ

Закрити Культурно-просвітницька робота

Закрити Послуги та сервіси

nuft.jpg

nuft.jpg

nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg

nuft.jpg
nuft.jpg

nuft.jpg

 

 

   всього

   зараз на сайті

НОВИНИ

       Інструкція по створенню профілю вченого
в GOOGLE Академії
   В інструкції викладено послідовність дій при реєстрації в системі, наповненню та редагуванню бібліометричного профілю в Google Академії - пошуковій системі, що індексує повні тексти наукових публікацій та надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті та автоматично обрахувати деякі наукометричні показники. Переглянути 

 

11/12/2017

       Чорнобиль... Трагедія... Пам’ять...

likvidatory_pamyatnik.jpg

   

"Нам горе люте миром перебути,
Нам поховати зло в бетон і бронь.
І – не забути! – доки світ і люди,
Синів землі, що відвели вогонь."
Борис Олійник
    14 грудня Україна відзначає сумну дату в новітній історії держави – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день був затверджений на 24-у річницю завершення будівництва об'єкту «Укриття» відповідним указом Президента України Віктором Ющенком за № 945 від 10-го листопада 2006 року.
   У читальному залі для студентів представлено книжкову виставку, присвячену цій темі. Запрошуємо всіх бажаючих!
    Докладніше  

 

 
 

 

29/11/2017

       Доступ до бази даних відкрито

scopus.png

     З 1 листопада 2017 року з автоматизованих робочих місць в науковому читальному залі та читальному залі періодичних видань відкрито доступ до бібліографічної та реферативної бази даних SCOPUS.

   Для отримання більш детальної інформації звертатись до відділу Інформаційних технологій (ліве крило, 1 пов. каб. 4). Тел. 287-94-77, вн. 94-77.


 

28/11/2017

Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Віртуальна книжкова виставка" представлено електронну виставку нових надходжень за листопад 2017 року. Переглянути......


 

27/11/2017

Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано список нових надходжень за листопад 2017 року.    Переглянути...... 

23/11/2017

   23 листопада у науковому читальному залі відбувся семінар «Моніторинг наукової діяльності з використанням Google Академії». На семінарі завідувач відділу інформаційних технологій Інна Путіліна звернула увагу на необхідності створення бібліометричного профілю вченого в Google Академії. Також було розглянуто основні показники Google Академії та особливості інформаційно-аналітичної системи "Бібліометрика української науки".
   Співробітники Науково-технічної бібліотеки пропонують послуги зі створення профілів у Google Академії, а також включення даних профілів в рейтинговий список системи "Бібліометрика української науки".

 

22/11/2017

   22 листопада відбувся семінар «Робота з науковими джерелами інформації». Доповідач Валентина Каленська розповіла присутнім про рекомендації щодо оформлення посилань в наукових роботах згідно ДСТУ 8302:2015. «Інформація та документація. Бібліографічне посилання», правила складання бібліографічних посилань та розміщення їх у документах, оформлення списку літератури до наукових робіт.

 

14/11/2017

   14 листопада 2017 року в науковому читальному залі вже вдруге відбувся науково-практичний семінар, присвячений відкритому доступу до наукометричної бази даних Scopus. На якому із доповіддю «Scopus. Основні можливості для науковців» виступила завідувач відділу інформаційних технологій, Інна Путіліна.
Докладніше

 

08/11/2017

   Увага! Електронні ресурси
Відкрито доступ до повнотекстових баз даних.
    Докладніше
 
 

 

 
Електронні ресурси


Наверх     Наверх     Наверх