Розділи

Закрити Про бiблiотеку

Закрити Iнформацiйна дiяльнiсть

Закрити Інформація факультетам

Закрити Віртуальна книжкова виставка

Закрити Видання НТБ

Закрити Культурно-просвітницька робота

Закрити Послуги та сервіси

nuft.jpg

nuft.jpg

nuft.jpg

nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg

nuft.jpg

 

 

   всього

   зараз на сайті

Архів новин - 13
First Previus   [  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    ]   next.gif Last

2/11/2011

 Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Методичні вказівки" поповнено підрозділ:

    Кафедра інтегрованих автоматизованих систем управління:

 

31/10/2011

     Цього року виповнюється 810 років від дня народження Данила Романовича Галицького  (бл. 1201–1264), волинського і галицького князя. В читальному залі для студентів представлена тематична книжкова виставка,яка присвячена цій даті.    Детальніше......


 

25/10/2011

DSC01092.jpg

    В науковому читальному залі пройшла виставка нових надходжень. Були представлені навчально-методичні та періодичні видання, що надійшли до бібліотеки у жовтні. Переглянути......
 

 

 

24/10/2011

 Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Методичні вказівки" поповнено підрозділи:

  • Кафедра автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій
  • Кафедра менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності
  • Кафедра філософії
 

21/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано список нових надходжень за жовтень.     Переглянути......

 

24/10/2011

 Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Методичні вказівки" поповнено підрозділи:

  • Кафедра автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій
  • Кафедра менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності
  • Кафедра філософії
 

21/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано список нових надходжень за жовтень.     Переглянути......

 

20/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Електронна бібліотека" поповнено підрозділ "Законодавчі і нормативні акти з банківської діяльності"     Переглянути......

 

18/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Електронна бібліотека" поповнено підрозділ "Підручники"    

 

14/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано інформаційний листок до Дня працівників харчової промисловості.     Переглянути......

 

13/10/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Бібліографічні ресурси" опубліковано список авторефератів та дисертацій, що надійшли до бібліотеки у вересні 2011 року.    

 

6/10/2011

     З 6-го жовтня у секторі художньої літератури  представлена книжкова виставка, присвячена 130-ти річчю від дня народження І. А. Кочерги, видатного українського драматурга.


 

5/10/2011     Всесвітній День учителів

uchitel.jpg

     5 жовтня відзначають Всесвітній день вчителів, заснований ЮНЕСКО в 1994 році.

    Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers), що відбулася 5 жовтня 1966 року в Парижі. У результаті представниками ЮНЕСКО і Міжнародної організації праці був підписаний документ "Рекомендації, що стосуються статусу вчителів".

    5 жовтня 1994 року Всесвітній день вчителя відзначався вперше, і з того часу святкові заходи незмінно проходять 5 жовтня, хоча в деяких країнах це свято відзначається в дні близькі до 5 жовтня, як в Україні.

 

3/10/2011     Всесвітній День середовища проживання

serpro.jpg

    Ідея цього свята покликана привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність кардинальних змін у відношенні людини до природних ресурсів.

    Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів – це наша спільна турбота і наше спільне майбутнє.

 
 

 

30/09/2011    2 жовтня - День працівників освіти

Z-dnem-vchytelya.jpg

 

     Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

 

29/09/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано інформаційний листок до Всеукраїнського Дня бібліотек.     Переглянути......


 

29/09/2011    30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

libday.jpg

     У 1998 році "Враховуючи вагомий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості, забезпечити проведення у рамках Всеукраїнського дня бібліотек заходів, спрямованих на підвищення ролі книги у суспільно-політичному та історико-культурному житті населення України, а також вирішення проблем щодо розвитку бібліотечної справи" був виданий Указ Президента, що встановив Всеукраїнський день бібліотек, який відтоді ми відзначаємо щорічно 30 вересня. Усім і давно відомо, що книга - то наймогутніше джерело і скарбниця знань, а бібліотеки називають храмами мудрості.

 

27/09/2011    Всесвітній день туризму

     Туризм – одна з найпопулярніших форм активного відпочинку планети. Щорічно десятки мільйонів людей подорожуючи знайомиться з багатствами і красотами, історичними культурними пам’ятками досягненнями в економіці будівництві різних країн і народів. Детальніше......

 

 

26/09/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Бібліографічні ресурси" опубліковано біобібліографічний покажчик друкованих праць Немировича Петра Михайловича     Переглянути......


 

26/09/2011

     З 26 вересня у секторі художньої літератури  представлена книжкова виставка, присвячена 110-ти річчю від дня народження С. Д.Скляренка, видатного українського письменника, автора історичних романів та белетриста.

 


 

23/09/2011

     26 вересня в науковому читальному залі відбудеться книжкова виставка нових надходжень до бібліотеки за вересень 2011 року. Запрошуємо усіх бажаючих!


 

23/09/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано список нових надходжень за вересень 2011 року.    Переглянути......

 


 

23/09/2011

     23 вересня в науковому читальному залі відбувся захід присвячений видатному українському математику, Остроградському Михайлу Васильовичу. В програмі було представлено: короткий огляд життя і творчості математика, документальний фільм В. Соколовського "Михайло Остроградський".

 

21/09/2011    Міжнародний день миру

mzhnarodniy-den-miru-1.jpg

     Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в кайданах: мається на увазі в атмосфері нестабільності та страху. Для них-то в основному і існує цей день. Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

 

20/09/2011  Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Віртуальна книжкова виставка" опубліковано виставку нових надходжень за вересень 2011 року.    Переглянути......

 

21/09/2011


wifi.jpg  

 


    В читальних залах бібліотеки працює мережа WI-FI. 

16/09/2011    
Міжнародний день охорони озонового шару

ozonovyy_shar.jpg    16 вересня - у 1994 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 16 вересня Міжнародним днем захисту озонового шару (Резолюція 49/114).Цей день відзначається з 1995 року, як нагадування про необхідність збереження озонового шару, який фільтрує сонячні промені і знижує вплив ультрафіолетових променів на поверхню Землі, охороняючи життя на планеті.

 

 

13/09/2011  
Оновлено розділ на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльніть" опубліковано інформаційний листок, присвячений 110-річчю від дня народження Можара Володимира Івановича.    Переглянути......

 

12/09/2011  Оновлено розділи на сайті

    У розділі "Інформаційна діяльність" опубліковано інформаційний листок, присвячений 210-річчю від дня народження Михайла Васильовича Остроградського.   Переглянути...

    У розділі "Бібліографічні ресурси" опубліковано список дисертацій та список авторефератів , що надійшли до бібліотеки у 2011 році.  


 

8/09/2011     До уваги студентів!

Розклад видачі літератури студентам 1 курсу заочної форми навчання та студентам скороченої форми навчання.   Завантажити.
 

 

08/09/2011     Міжнародний день грамотності
 

8_gramotnost_b.jpg     8 вересня - Міжнародний день грамотності - один з міжнародних днів, що відзначаються у системі Організації Об'єднаних Націй.

     Щорічний Міжнародний день грамотності (Іnternatіonal Lіteracy Day) відзначається з ініціативи ЮНЕСКО з 1966 року. Період 2003-2012 років проголошений Десятиліттям грамотності резолюцією 56/116 Генеральної Асамблеї ООН. З метою забезпечення освіти розроблений Міжнародний план дій, що називається Дакарським за місцем проведення 57-ї Генасамблеї, - у столиці Сенегалу.

     Як відзначають експерти, грамотність для всіх - дітей, молоді та дорослих - ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неграмотністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу й складності. Незважаючи на помітні успіхи багатьох країн, принаймні, більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи.

 

11/07/2011


img_2609.jpg      Запрошуємо переглянути книжкову виставку присвячену 65-ти річчю від дня народження декана факультету Бродильних і цукрових виробництв, професора Шияна Петра Леонідовича. Вітаємо ювіляра!

05/07/2011 


 До бібліотеки надійшла друкована новинка "Наука о воде"

naukaovode.JPG

    Впервые многогранность свойств уникального, загадочного и необъятного по глубине своих тайн вещества — воды — освещена с позиций триединого начала возникновения жизни. Показана связь между качеством питьевой воды, уровнем развития интеллекта человека и его здоровьем. Обобщены сведения о химических, физических, биологических свойствах воды и ее многочисленных уникальных аномалиях. Представлена новая концепция о граничных слоях кластеров — границе раздела фаз вода в воде. Освещены вопросы эколого-гигиенического состояния источников централизованного питьевого водоснабжения, приведены гигиенические и экологические требования к качеству воды этих источников. Проанализированы последние мировые достижения в области подготовки питьевой воды и современные тенденции развития исследований в этом направлении. Освещены проблемы получения физиологически и цитогенетически качественной питьевой воды, особенности и проблемы ее обеззараживания. Впервые предложен новый подход к созданию стандартов на питьевую воду, не имеющий аналогов в мире. Обобщены материалы, которые представляют разработанный в Институте коллоидной химии и химии воды НАН Украины им. А.В. Думанского комплексный подход к оценке безопасности питьевых вод — биотестирование.

    Для широкого круга научных работников (химиков, физиков, биологов), инженеров-технологов, аспирантов, студентов высших учебных заведений физико-химических и технологических специальностей.

Гончарук, В. В. Наука о воде / В.В.Гончарук.- К.: Наукова думка, 2010.- 510 с.

 
First Previus   [  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    ]   next.gif Last

Створено : 15/11/2011 @ 16:20
Оновлено : 16/03/2018 @ 15:47
Категорія :
Сторінка переглянута 2375 раз


Версія для друку Версія для друку

 
Електронні ресурси


Наверх     Наверх     Наверх