Розділи

Закрити Про бiблiотеку

Закрити Iнформацiйна дiяльнiсть

Закрити Інформація факультетам

Закрити Віртуальна книжкова виставка

Закрити Видання НТБ

Закрити Культурно-просвітницька робота

Закрити Послуги та сервіси

nuft.jpg

nuft.jpg

nuft.jpg

nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg
nuft.jpg

nuft.jpg

 

 

   всього

   зараз на сайті

Архів новин - 14
First Previus   [  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    ]   next.gif Last

04/07/2011

Panch.jpgПетро Йосипович Панч


    4 липня виповнюється 120 років від дня народження українського письменника Панча П.Й.

    Петро Панч — новеліст, повістяр і романіст, автор казок для дітей. Справжнє прізвище письменника Петро Йосипович Панченко.

    З 4 липня у читальному залі представлена книжкова виставка, присвячена 120-ти річчю від дня народження П.Й. Панча.

 

 

21/06/2011

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 

236634.jpg
 

     Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.

     День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь.

     Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в'язницях НКВД, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

    З 21 червня у читальному залі для студентів представлена виставка присвячена Дню памяті. Запрошуємо всіх бажаючих!

 

20/06/2011

fedotkin1.jpg

    Федоткіну Ігорю Михайловичу-90! Ректору КТІХП (1970-1974 р.р.), Заслуженому діячу науки і техніки України, Лауреату державної премії України в галузі науки і техніки. Колектив бібліотеки вітає Ігоря Михайловича зі славним ювілеєм, бажає міцного здоров’я та творчих успіхів. Детальніше...

У читальному залі для студентів представлена книжкова виставка наукових праць вченого, які знаходяться в бібліотеці. 

15/06/2011

     Перший в Україні окремий культурологічний портал "РІДНА КРАЇНА", який об’єднує різноманітні напрямки гуманітарної сфери

 

08/06/2011

     У науковому читальному залі відбувся захід присвячений видатному архітектору, Беретті Вікентію Івановичу, видатному російському архітектору, академіку Петербурзької Академії мистецтв, автору багатьох київських архітектурних споруд.

 

          
 

      В програмі: короткий огляд життя і творчості архітектора, документальний фільм "Беретті. Батько і син."

Детальніше...
 

07/06/2011

     8 червня в науковому читальному залі о 10 годині відбудеться захід присвячений видатному архітектору, Беретті Вікентію Івановичу. В програмі: короткий огляд життя і творчості архітектора. Запрошуємо усіх бажаючих!

 

06/06/2011

1238787453_538.gif

 

     Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день навколишнього середовища, що є для ООН одним з основних способів залучення уваги світової громадськості до проблем навколишнього середовища.

     Всесвітній день навколишнього середовища був заснований в 1972 році Генеральною Асамблеєю ООН за нагоди початку роботи Стокгольмської конференції із проблем середовища, що оточує людину. Відповідно до іншої резолюції, прийнятою Генеральною Асамблеєю в той же день, була створена ЮНЕП.

     З 6 по 22 червня в читальному залі проходить книжкова виставка присвячена Всесвітньому дню навколишнього середовища.

 

01/06/2011

Kbaretti_v.jpg

(1781-1842)

Беретті Вікентій Іванович

     14 червня виповнюється 230 років від дня народження Беретті Вікентія Івановича - видатного російського архітектора, академіка Петербурзької Академії мистецтв, автора багатьох київських архітектурних споруд, серед яких - головний корпус Київського національного університету ім. Т.Шевченка, будинок Інституту шляхетних дівчат (нинішній Міжнародний центр культури і мистецтв), обсерваторії, нового генерального плану відбудови Києва, зокрема, забудови Новостроївська (місцевості від Золотих воріт до берегів р.Либідь). У Києві є вулиця Вікентія Беретті (Вигурівщина). Похований на байковому кладовищі.

     8 червня в науковому читальному залі о 10 годині відбудеться захід присвячений видатному архітектору, Беретті Вікентію Івановичу. В програмі: короткий огляд життя і творчості архітектора. Запрошуємо усіх бажаючих!


 

25/05/2011

Korotich_clip_image002.jpg

(1936 р.н.)

Віталій Олексійович Коротич

      26 травня виповнюється 75 років  українському письменнику, публіцисту, перекладачу В.О. Коротичу

     У секторі художньої літератури представлена книжкова виставка присвячена цьому дню.

 

24/05/2011

slovianska.jpg

24 травня - День слов'янської писемностi i культури

     Багатовікова історія слов'янської культури має багато яскравих подій, які й до цього дня грають визначальну роль в духовному розвитку слов'янських народів і становленні повноцінної особистості. Одне з них - поява кирилиці та писемності, які подарували нам проповідники християнства Кирило і Мефодій. Створена ними азбука стала фундаментом української та інших слов'янських мов, посприяла єднанню народів і розвитку багатогранної слов'янської культури.

     Запрошуємо відвідати книжкову виставку до Дня слов'янської писемності і культури (з 24 травня по 28 червня), яка представлена в читальному залі бібліотеки.

 

20/05/2011

Den_nauki.jpg
 
      21 травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки - День науки.

     Шановні науковці! Вітаємо Вас зі святом! Бажаємо успіхів, натхнення, найсміливіших рішень та ідей, видатних творчих досягнень.

     Запрошуємо відвідати книжкову виставку до Дня науки (з 19 травня по 5 червня), яка представлена в читальному залі бібліотеки.

 

17/05/2011

     Подовжено тріал-період Бази Даних "Polpred" (огляд преси, повнотекстова аналітика провідних інформаційних агенств).  Доступ до повнотекстової бази даних можливий тільки з локальної мережі університету.  www.polpred.com

 

13/05/2011

Bulgakov.jpg
(1891-1940)
Булгаков Михайло Опанасович

     З 16 травня у секторі художньої літератури буде представлена книжкова виставка, присвячена 120-ти річчю від дня народження М.О.Булгакова, видатного російського письменника, драматурга.

 

12/05/2011

stefanuk.jpg
(1871-1936)
Василь Семенович Стефаник

     14 травня виповнюється 140 років від дня народження українського письменника В.С. Стефаника.

     У секторі художньої літератури представлена книжково-ілюстрована виставка присвячена цьому дню.

 

26/04/2011

Пропонуємо переглянути віртуальну книжкову виставку "Чорнобиль. Загублений світ - 25 років трагедії".  Найбільша в історії людства техногенна катастрофа - аврія на Чорнобильській АЕС, що сталася 25 років тому, 26 квітня 1986 року.

Детальніше...
 

23/04/2011

 Всесвітній день книги і авторського права

     121.jpg

Книги покликані служити людям, а краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправидливості й насиллю, щоб врятувати наш неповторний світ

Щороку 23 квітня святкується Всесвітній день книги і авторського права. Резолюція про проголошення цього дня, була затверджена Генеральною Конференцією ЮНЕСКО на 28 сесії. Нині більш ніж у 190 країнах світу сяткують цей день.  Пропонуємо переглянути експозицію літератури, яка розміщена у читальному залі для студентів з 22 квітня по 21 травня.

 

22/04/2011

"Мати-Земля" - загальноприйнята назва нашої планети

 world.jpg

      22 квітня, світ відзначає Міжнародний день Матері-Землі, проголошений рік тому на 63-й сесії Генасамблеї ООН. Земля і її екосистеми служать домом людству і для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними й екологічними потребами поколінь необхідно сприяти гармонії з природою, захищати навколишнє середовище та зберігати сприятливий кілмат. Пропонуємо переглянути експозицію літератури, яка присвячена цьому дню. Експозиція розміщена у читальному залі для студентів  з 19 по 30 квітня.

 • 2011 - Міжнародний рік хімії, відзначається згідно з рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. В цей рік по всьому світі будуть по гідності відмічені досягнення Хімії та її вклад в добробут людини.   Наша бібліотека представила у читальному залі для студентів розширену книжкову виставку "Міжнародний рік хімії".

   

   

 • Проведення Всесвітнього дня здоров'я 7 квітня стало одним з нових починань Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Це стало традицією від 1950 року. Він проводиться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато означає здоров'я в їхньому житті та вирішити, що їм слід зробити, щоб здоров'я людей в усьому світі стало кращим. У читальному залі для студентів представлена тематична книжкова виставка присвячена цьому дню, яка працює з 6  по  23 квітня.

   

   

 • Всесвітній день поезії – свято, яке відзначається щороку 21 березня згідно з ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО від 1999 року. Вперше був відзначений 21 березня 2000 року.  У художньому секторі бібліотеки представлена книжково-ілюстрована виставка присячена цьому дню.

 

 • Цього року наша бібліотека започаткувала серію культурно-масових заходів присвячених видатним особистостям країни. Вже відбулися заходи, до ювілейних дат видатного авіаконструктора Олега Антонова та архітектора Павла Альошина.    

У науковому читальному залі відбувся захід присвячений видатному архітектору, Владиславу Владиславовичу Городецькому, автору визначних споруд у м. Києві.

В програмі: короткий огляд життя і творчості архітектора; книжкова виставка; фільм "Городецький В.В."- режисера В.І. Соколовського.     Детальніше...

 
First Previus   [  1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    ]   next.gif Last

Створено : 28/05/2012 @ 14:43
Оновлено : 16/03/2018 @ 15:49
Категорія :
Сторінка переглянута 2271 раз


Версія для друку Версія для друку

 
Електронні ресурси


Наверх     Наверх     Наверх